• slide_elmenymuhely_P1120900_500x300.jpg
  • slide_rakoczinap_alsos_500x300.jpg
  • slide_uszoda02_500x300.jpg
  • slide_tihany_termeszetkozeli_DSC04999_500x300.jpg
  • slide_csillag-kezek_500x300.jpg
  • slide_nyaritaborok_angol_9_500x300.jpg
  • slide_terem2_500x300.jpg
  • bo_IMG_0350_500x300.jpg
  • slide_helyismereti_0140315635_500x300.jpg
  • slide_diakok_baltazar_500x300.jpg
  • bo_IMG_0287_500x300.jpg
  • slide_rakoczinap4324_500x300.jpg
  • slide_farsang_madarijeszto_500x300.jpg
  • slide_tauplitz_sitabor_0829_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_13_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_31_500x300.jpg
  • slide_ballagas_12b_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0420_800x600_500x300.jpg
  • slide_alsos_P1040866_500x300.jpg
  • slide_tauplitz_sitabor_0889_500x300.jpg
  • slide_lelle_DSCN5478_500x300.jpg
  • slide_nyaritaborok_33_500x300.jpg
  • slide_12b_keringo_500x300.jpg
  • slide_sportnap_1030657_500x300.jpg
  • slide_tolerancia_baltazar_500x300.jpg
  • slide_sakanyhajo_1030693_500x300.jpg
  • slide_hivogatoP1050010_500x300.jpg
  • slide_matek4_1_500x300.jpg
  • slide_suliba_01_500x300.jpg
  • slide_egeszsegnap_festes1_500x300.jpg
  • bo_IMG_0255_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0069_500x300.jpg
  • slide_rajzora_5873_500x300.jpg
  • slide_korcsolya_7a_jegen_500x300.jpg
  • slide_konyvtar_492_500x300.jpg
  • slide_osztaly01_500x300.jpg
  • slide_kezi_1080367_500x300.jpg
  • slide_tanari_kepzesek_DSCF0555_500x300.jpg
  • slide_matek3_500x300.jpg
  • slide_patak_P1050315_500x300.jpg
  • slide_golyatabor4_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0133_500x300.jpg
  • slide_nyaritaborok_12_500x300.jpg
  • slide_vakacio-6b_500x300.jpg
  • slide_tihany_termeszetkozeli_01_500x300.jpg
  • slide_bringa_P1090835_500x300.jpg
  • slide_fobejarat_diakok_500x300.jpg
  • slide_muzeumi_fogl_3_17_500x300.jpg
  • slide_zumba36_500x300.jpg
  • slide_P1030826_500x300.jpg
  • slide_tauplitz_sitabor_0894_500x300.jpg
  • slide_temahet_P1040333_500x300.jpg
  • slide_golya_0680_500x300.jpg
  • slide_egeszsegnap_alsos_500x300.jpg
  • bo_IMG_0193_500x300.jpg
  • slide_borzsony_alsos_152523_500x300.jpg
  • slide_farsang_bo_DSC_0389_500x300.jpg
  • slide_kezitabor_P1080347_500x300.jpg
  • slide_sportnap_488_500x300.jpg
  • slide_IMG_5936_500x300.jpg

Tanév rendje 2018-2019.

2018  
I. félév  
augusztus   felelős - érintett
22. szerda munkaközösség vezetői megbeszélés (10.00) M.Reskovits Zsuzsa;
mk.vez.
23. csütörtök alakuló értekezlet (9.00); munka és tűzvédelmi oktatás
osztályfőnöki mk. értekezlet
mk.értekezletek
M.Reskovits Zsuzsa;
mk.vez.
24. péntek tantestületi kirándulás (Gödöllő)  
27-29. hétfő-szerda munkaközösségi értekezletek
munkacsoport megbeszélések
belső képzés munkaközösségenként, munkacsoportonként
mk.vezetők
27-28. hétfő-kedd javító és osztályozó vizsgák 8 órától
átiratkozók meghallgatása
Kiss-Máté Ágnes, szaktanárok
28. kedd   munka és tűzvédelmi oktatás 10.30-tól (helye: Barcsay iskola)  
28-29. kedd-szerda gólyatábor DÖK, Czifrikné H.Sz
29. szerda munakzösségi munkatervek leadásának határideje mk.vezetők
30. csüt 8.00 mk.vez
10.00 felsőben-gimnáziumban tanítók értekezlete
munkacsoport megbeszélések
belső képzés munkaközösségenként, munkacsoportonként

Polencsik J
mk.vezetők
31. péntek tanévnyitó értekezlet (8.00) M.Reskovits Zsuzsa
szeptember  
3. hétfő tanévnyitó iskolagyűlés 8.00: 1-8.évf; 9.00: 9-12.
ingyenes tankönyvek átadása
11.40: táncbemutatók
M.Reskovits Zsuzsa, 3.évf.
Tóth K
3. hétfő szülői értekezlet 1. évfolyam + 4.b 17 óra of-ők
4. kedd szülői értekezlet 2.b Kiss K 
5. szerda jelentkezési határidő az őszi érettségire
szülői értekezlet  17.00: 5.a; 5.b
                                 
Polencsik J
Péntek I, Kiss-M Á + osztályban tanítók
of-ők
7. péntek Szentendre Sportnapja - sportágválasztó alsós of-ők, tesi tanárok
8. szombat Pilisi tekerő (városi rendezvény) Jónás M, Hajdu Sz
10. hétfő szülői értekezlet 6-12. évfolyam (17.00: 9.a, 9.b 18.00: mindenki más)
tanszobán tanító kollégák értekezlete
szülői értekezlet 17.00: 3.a, 3.b, 4.a
osztályfőnökök
11. kedd szülői értekezlet 2.a, 2.b Kiss K, Hupek E 
    1.osztályosok diagnosztizáló mérésének előkészítése
1.osztályosok szűrése
Toldi E
13. csütörtök Intézményi Tanács, szülői mk. tanévkezdő értekezlete 17 óra M.Reskovits Zsuzsa
14. péntek OKTV jelentkezés határidő
tanmenetek leadási határideje
szaktanárok Polencsik J.
20. csüt Életreveló Szentendréért képzés 13.00- (10 fő)  
21. péntek Sport nap- Postás strand Szirze A
    Autómentes nap, őrzők napja (városi rendezvény) alós mk.
24. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zsuzsa, mk.vez.
28. péntek Törzslapok leadásának határideje of-ők
28-29.   Kuatatók éjszakása Kása O.
október  
5. péntek tanulmányi kirándulás 1-12.évf.  osztályfőnökök, of.helyettesek
8. hétfő október 6. megünneplése (ünneplő)
koszorúzás a városi ünnepségen
15.00: nevelőtestületi értekezlet:
dícséretek, figyelmeztetések…egységesítése alsó-felső-gimi bontásban
Lánczky Zs
emlékfal: Nagy E.-Szirze A-Tar B

Kiss-M Á, Polencsik J, Reskovits Zs
12. péntek Bolyai matematika csapatverseny (általános iskola 3-8.évf) Toldi E  
13. szombat Munkanap (okt. 22. helyett) hétfői óarend  
15-19. hétf-pént. belső ellenőrzés: naplóvezetés, anyakönyvek  ig.helyettesek
15- hétfő-  őszi írásbeli érettségik  M.Reskovits Zs
19. péntek október 23. megemlékezés ( ünneplő, PMK)

napraforgó (1-4.évf,.)
műsor: Zalavári M, Szent-K Á.
emlékfal: Szomorú O, Faragó I
Vesza E
19. péntek BTMN-es felülvizsgálatok beküldésének határideje Kiss-M Á
20-23. szom-kedd "Határtalanul" kirándulás Erdély:12.a ??? Szent-KÁ
22. hétfő Pihenőnap  
26. péntek 1. osztályosok diagnosztizáló mérésének jelentése OH-nak
belső képzés: testnevelés mcs. téma:szivacskézi rávezető játékok
suli-buli 5-8. évf. 
Kiss-M Á 
Szirze A
DÖK, Czifrikné H.Sz
29.-nov.2. hétfő-  őszi szünet (utolsó tan.nap: okt.26.péntek,
első tan.nap: nov.5.hétfő)
 
    OKTV versenyek 1.forduló  
    5,véf hon és népismeret tömb. - Skanzen Szomorú Olga
november  
5. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés
belső ellenőrzés: testnevelés felmentések
 
    iskola és osztály fotózás Kiss-M Á   
9. péntek Bolyai magyar csapatverseny körzeti forduló (általános iskola) Nagy E
10. szombat munkanap (nov.2.) péntek helyett  
19. hétfő Esetmegbeszélés
5.évf
9.évf

Kiss-M Á
Polencsik 
19. hétfő szülői tájékoztató a 4 évfolyamos gimnáziumi képzésünkről 17 óra M.Reskovits Zsuzsa
20-22. kedd-csüt szóbeli érettségi M.Reskovits Zsuzsa
22. csüt Bonbon matiné K.Morva O  
24. szombat Próba felvételi- írásbeli (magyar-matek) regisztrációval Polencsik  J.
26. hétfő Gimnáziumi nyilt nap regisztrációval
munkaközösség vezetői megbeszélés
fogadó óra 17.00-tól
Polencsik  J.
mk.vez.
szaktanárok
28. szerda Tanítás nélküli munkanap 1.: Nevelési értekezlet
téma: környezettudatos szemléletformálás
 
29. csütörtök házi népdalverseny K.Morva O, Vesza E
30. péntek Gimnáziumi nyílt nap (regisztrációval)
napraforgó (1-4.évf)
suli-buli 5-8. évf.
Polencsik  J
Vesza ZS
    Somonyi helyesírási versen yházi forduló Nagy E
    Házi nyelvi verseny I.ford. 9-10.évf. Czifrikné H Sz
    Euroexam próbanyelvvizsga Czifrikné HSz
    színházlátogatás Czifrikné H.Sz.
    belső ellenőrzés: tanmenetek megvalósulása mk.vezetők
december  
1. szombat Munkanap: Mikulás kupa + kirakodó vásár alsóban
tanítási nap felső + gimi, hétfői órarend (dec.24. hétfő ledolgozása)
testnevelők, tanítók
5. szerda Próba felvételi- szóbeli (angol) regisztrációval  14.00-
+ matek-magyar írásbeli értékelés
Polencsik J, Hajdu Sz
7. péntek jelentkezés a központi írásbeli felvételi vizsgára (határidő!)
Hívogató 1. évfolyamra 16 órától
szülők + of-ők
Vesza E, Komán B
DÖK, Czifrikné H.Sz
10. hétfő nevelési értekezlet 15.00-  
10-13. hétfő-csüt karácsonyi gyűjtés a Máltai Szeretetszolgálattal Gönczi E
14. péntek napraforgó (1.-4.évf) Vesza E
15. szombat Munkanap: (dec.31.hétfő ledolgozása):tanítás hétfői órarend
szalagavató PMK

Polencsik J, Szappanos I, Zalavári M
21. péntek betlehemezés 1.- 4. évf. (4.órában)
karácsonyi műsor  színjátszók -PMK
Morva O.
Faragó I
24-
      jan.2.
hétfő.-
kedd
Téli szünet (utolsó tan.nap: dec.21. péntek
első tan. nap: jan.3. csütörtök)
 
    kirándulás Bécsbe (adventi vásár) gimnazista évfolyamok részére DÖK, Czifrikné H.Sz
20. csüt sport délután 9-12. évf. DÖK, Czifrikné H.Sz
    színházlátogatás felsősök Faragó I
2019  
január  
3. csütörtök első tanítási nap  
10. csütörtök Tanítás nélküli munkanap 2.:  pályaorientációs nap
Educatio, szülői bemutatkozás, ….stb
Bonbon matiné
Kiss-M Á + of-ők

K.Morva O
14-17. hétfő-csüt félévi osztályozó vizsgák Kiss-Máté Á.
17. csütörtök Kazinczy szépkiejtési verseny házi forduló Faragó I, Nagy E
18.  péntek napraforgó (1-4.évf)  
19. szombat írásbeli felvételi vizsgák kilencedik évfolyamos képzésre 10.00-tól (felügyelet) Polencsik  J.
21. hétfő Diákparlament 5-8, 9-12. évolyam DÖK, Czifrikné H.Sz
24. csütörtök pótló írásbeli felvételi vizsgák kilencedik évfolyamos képzésre 14.00-tól  Polencsik J
25. péntek félévi jegyek lezárása, első félév vége, osztályozó konferencia
14.00 - : 9-12.évf.; 1-4,évf.
kb.15.00 - : 5-8.évf.
szaktanárok
M.Reskovits Zs, Polencsik J, Kiss-MÁ
28. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés vezetőség
28.-febr.1. hétfő-pént belső ellenőrzés: KRÉTA napló vezetése  ig.helyettesek
29. kedd írásbeli felvételik megtekintése 8.00-16.00 Polencsik J
    színházlátogatásgimnázium Czifrikné H.Sz.
    diákolimpia megyei úszóverseny Szirze A
február  
1. péntek félévi bizonyítvány kiosztásának határideje
farsang  14.00 -16.00: 1.-4. évfolyam
               17.00 - 20.00: 5.-8. évf
osztályfőnökök
alsós tanítók, Vesza E, Komán B, Mihály J
DÖK, Czifrikné H Sz
4. hétfő Félévi értekezlet 13.00-tól  (rövidített órák, du napk.ügyelet) M.Reskovits Zsuzsa
7. csütörtök félévértékelő iskolagyűlés 1-4, 5-8, 9-12.évf M.Reskovits Zsuzsa
9 szombat Hívogató elsősöknek
Szülői bál
alsós mk, Vesza E, Komán B
SZMK
11. hétfő szülői értekezlet, fogadó óra 17 órától  osztályfőnökök, szaktanárok
15. péntek felvételi jelentkezés a középfokú iskolákba
tanulói jelentkezési lapok továbbítása a középfokú iskoláknak 

Kiss-Máté Ágnes
15. péntek jelentkezés az érettségire M.Reskovits Zsuzsa
15. péntek Zrínyi matematika verseny (körzeti helyszín) Vízkeleti Bea
22. szombat kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja (febr.25.): Terror háza 12.ab Szent-KÁ, Vízkeleti B
25-27.  hétfő-szerda Tanítás nélküli munkanap 3-5.: síszünet
gimnáziumi szóbeli felvételik de és du

Polencsik J
25. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zsuzsa
28.   "Pénz7" pénzügyi és vállakozói témahét -témanap alsó: Láng H- Vesza E
7.évf. S Panajotu A.
matek mcs.
    Házi nyelvi verseny I.ford. 6-7.évf. Czifrikné H Sz
március  
4. hétfő osztályfőnöki mk.
szülői értkezlet a hit- és erkölcstan oktatásáról 
Szirze A
M.Reskovits Zs
7. csüt Bonbon matiné K.Morva O  
8. péntek Ki mit tud Fühl E, Szomorú O
14. csütörtök megemlékezés március 15.-ről (PMK)

suli-buli 5-8.évf.
???
emlékfal: Halász A, B.Tóth M
DÖK,Czifrikné H.Sz
15. péntek Munkaszüneti nap  
18. hétfő Tanítás nélküli munkanap 6.: nevelőtestületi nap
ideiglenes felvéltei jegyzék 
M.Reskovits Zs
Polencsik J
18-22.   Fenntarthatóság Témahét
8.évf.témanapok 
Boda E
Faragó I
21-22. csüt.-pént. adatlap módosítás lehetősége 8. évfolyam Kiss-Máté Ágnes
22. péntek Víz világnapja
képesség felmérés emeltszintű testnevelésre
napraforgó 1-4.évf
Villányi E
Szirze A
Vesza E
25 hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zs
    szavalóverseny házi forduló Faragó I, Szent-KÁ
    házi nyelvi verseny I.ford. 4-5.évf. Czifrikné H Sz
    Euroexam próbanyelvvizsga Czifrikné H. Szilvia
április  
8-12. hétfő-péntek Digitális Témahét alsó: Láng H- Horváth K
felső - gimi: Zalán V
8. hétfő belső ellenőrzés: testnevelés felmentések Kiss-Máté Ágnes
11. csütörtök Költészet napja
Bonbon matiné
Faragó I, Jassenovics E
K.Morva O
13. szombat Nyuszi Kupa járási amatőr úszóverseny Szirze A - Vesza E
15. hétfő 15.00: nevelőtestületi értekezlet
holokauszt áldozatainak emléknapja (ápr.16.): megemlékezés emlékfallal
M.Reskovits Zs
emlékfal: S.Panajotu A
15-16. hétfő-kedd NETFIT mérés felső-gimi (feltölrtési hi. máj 31.) tesi mk.
16. kedd Rákóczi napi GÁLA (PMK) Fühlné Sz E, Szomorú O, Faragó I
17.  szerda Rákóczi nap: Big Game Szent-K Á, Halász A
18-23. csüt-kedd Tavaszi szünet (utolsó nap: ápr.17..szerda
első tanítási ápr.24. szerda)
 
24. szerda Föld napja (ápr.22.) - alső Kiss K,
ÖKO csop
24-29. szerda-hétfő Kis-éretségi 11.évf. (magyar, töri) Polencsik J
26. péntek napraforgó Vesza E
29. hétfő munkaközösség vezetői megbeszélés M.Reskovits Zsuzsa
    jelentkezés az 1. évfolyamra Kiss-Máté Ágnes
    színházlátogatás Czifrikné H.Sz.
    kirándulás Ausztriába 5-8.évf K.Szentesi Éva
    alsós tanulmányi verseny I.ford Komán B
    kirándulás Angliába Polencsik J
    5,véf hon és népismeret tömb. - Skanzen Szomorú Olga
május  
1-3. szerda-péntek 4.a erdei iskola Motesiczky M 
2. csütörtök 12.ab utolsó tanítási nap
bolond ballagás a Fő téren??
osztályozó értekezlet 14.30-tól
M.Reskovits Zsuzsa
városi szervezés
3. péntek 11 órától ballagás Faragó I
6-9. hétfő -
csütörtök
írásbeli érettségi magyar, matek, történelem, angol
alsó de., felső - gimi du. tanít
 
10. péntek Madarak és fák napja (május 10.) ÖKO csop
13-14. hétfő-kedd 6. évfolyam nyelvi szintfelmérő nyelvtanárok
13. hétfő 15.00: nevelőtestületi értekezlet  
13-17. hétfő-péntek 4 évfolyam nyelvi szintfelmérő angol-német szaktanárok 
15. szerda országos nyelvi mérés 6. és 8. évf. Szomorú Olga
21-25. kedd-szombat "Határtalanul" kirándulás 7.évf. Nagy E, Szirze A, Tar B
29. szerda Országos Kompetencia Mérés.6.,8.,10. évfolyam Szomorú Olga
31. péntek Kis érettségi írásbeli 10. évfolyam (matek, nyelvi)
napraforgó (1-4.évf)
Polencsik  J.
Vesza E
    4.b  erdei iskola (3 nap) Vesza E
    diákolimpiai versenye: atlétika, kézilabda, úszás Szádeczky-K Cs
       
június  
3.-4. hétfő-kedd Kis érettségi írásbeli 10. évfolyam szóbeli (matek, nyelvi) Polencsik J
4. kedd Nemzeti Összetartozás Napja (9. évf. ünnepségre)
Határtalanul témanap 5-8.évf
emlékfal: Halász A, Galyas L
5-8. szerda-péntek osztályozó vizsgák Kiss-Máté Ágnes
13. csütörtök Intézményi Tanács, Szülői mk. évzáró beszámoló M.Reskovits Zsuzsa
10-13. hétfő-csüt ingyenes tankönyvek begyűjtése Vitályos I
13. csütörtök osztályozó konferencia 1-11.évf. M.Reskovits ZS
14. péntek utolsó tanítási nap
8-osok búcsúztatása 17 óra
M. Reskovits Zs. szaktanárok
Kiss-Máté Á
17-24. hétfő-hétfő szóbeli középszintű érettségi vizsga M.Reskovits Zsuzsa
20-21. csüt-pént. beiratkozás a gimnáziumba Frei Erika
27. csütörtök tanévzáró értekezlet 8 óra M.Reskovits Zsuzsa                                
28. péntek tanévzáró ünnepély 17.00
nyugdíjas búcsúztatás
Kiss-Máté Ágnes
    diákolimpia országos strandkézilabda (3 napos) Szádeczky-K Cs
loader

Határtalanul pályázat